Home

Algemeen

Parcours

Foto's

Inschrijving

Deelnemers

Uitslagen

Sponsors

BeNed circuit

Duathlon circuit

Jeugd juniorenCircuit zuid

Gastenboek

Downloads

       

Uitslagen 2008

Overzicht D/H20 en ouder

Uitslag Serie 1 D/H00 - D/H8 per Categorie

Uitslag Serie 2 D/H10 - D/H12 per Categorie

Uitslag Serie 2 D/H10 - D/H12 Overall

Uitslag Serie 3 D/H14 - D/H18 per Categorie

Uitslag Serie 3 D/H14 - D/H18 Overall

Uitslag Serie 4 D/H20 en ouder MV

Uitslag Serie 4 D/H20 en ouder Overall

 

Uitslagen 2007 (update 2-11-2007

DH 00 08

DH 10 DH 12

DH 14 DH 16 DH 18

DH 20 DH 24 DH 40 DH 45 DH 50 DH 55 DH 65

 

Uitslagen 2006

Dh 00 08

DH 10

DH 12

DH 14

JUN B

JUN A

D20

H20

SEN

DUO

MAS 40

MAS 50

MAS 55

MAS 60

           SENIOREN - KORTE AFSTAND

           SENIOREN - LANGE AFSTAND

           DUO'S   VERENIGINGSCOMPETITIE

2003   JUNIOREN 08  JUNIOREN 11  JUNIOREN 14 

           JUNIOREN 16  Senioren kort  Senioren lang

           DUO'S

2002   JUNIOREN 08  JUNIOREN 11  JUNIOREN 13

           Senioren

2001   JUNIOREN 08  JUNIOREN 10  JUNIOREN 13

           Senioren

 

2004   

 

UITSLAG JUNIOREN 08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M

162

Richard Leemans

Waspik

0:15:34

M1

2

M

163

Thomas Partouns

Weert

0:16:53

M2

3

M

161

Mick Fleuren

Weert

0:17:02

M3

4

M

166

Michael Cornelisz

Almere

0:17:28

M4

5

V

158

Manita van den Bersselaar

Drunen

0:17:30

V1

Bovenkant document

UITSLAG JUNIOREN 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M

184

Kees Boes

Reeuwijk

0:25:54

M1

2

M

185

Michael Gommeren

Terheijden

0:26:34

M2

3

M

187

Renzo van Ree

Scherpenzeel

0:26:59

M3

4

M

176

Alex van Arkel

Drunen

0:27:27

M4

5

M

179

Erik van der Heijden

Waspik

0:27:40

M5

Bovenkant document

UITSLAG JUNIOREN 14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M

202

Jesper van Arkel

Drunen

0:40:50

M1

2

M

212

Koen Schoonderbeek

Waalwijk

0:41:48

M2

3

M

203

Joeri Baarda

Kaatsheuvel

0:42:13

M3

4

M

208

Piet Boes

Reeuwijk

0:42:55

M4

5

M

207

Mike van de Mosselaar

Waspik

0:43:08

M5

Bovenkant document

UITSLAG JUNIOREN 16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M

250

Gerbert van den Biggelaar

Oud Gastel

1:00:07

M1

2

M

252

Teun Zoontjens

Berkel-Enschot

1:06:06

M2

3

M

256

Erik van der Harst

Amersfoort

1:06:59

M3

4

M

253

Paul Monden

Etten-Leur

1:11:20

M4

5

M

255

Floriaan den Hoed

Zuidland

1:12:14

M5

Bovenkant document

UITSLAG JUNIOREN 18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M

278

Rene de Peinder

Oud Gastel

1:09:01

M1

2

M

280

Jan Bettray

Kleve (D)

1:13:40

M2

3

M

279

Rens van der Sanden

Waalwijk

1:17:27

M3

Bovenkant document

UITSLAG SENIOREN - KORTE AFSTAND

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M

309

Armand van der Smissen

Tilburg

0:55:29

M1

2

M

330

Harm van Baar

Castricum

1:00:17

M2

3

M

313

Jochen Janssen

Goch (D)

1:04:44

M3

4

M

325

Mathijs Westerbeek

Nijmegen

1:05:05

M4

5

M

318

Matthijs Buist

Meijel

1:05:52

M5

Bovenkant document

UITSLAG SENIOREN - LANGE AFSTAND

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M

420

Roland Besselink

Ugchelen

1:34:04

M1

2

M

417

Lars van der Eerden

Susteren

1:34:49

M2

3

M

421

Raimond van der Boom

Ugchelen

1:35:02

M3

4

M

411

Jeroen Dekker

Sittard

1:35:25

M4

5

M

433

Bas Bluyssen

Nijmegen

1:36:43

M5

Bovenkant document

UITSLAG DUO'S - LANGE AFSTAND

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M/M

477

Ed Erkelens

Spijkenisse

1:37:52

T1

 

M/M

 

team: De Kneuzen

 

 

 

2

M/M

476

Eddie Heerings

Houten

1:38:11

T2

 

M/M

 

team: Duo Onbekend

 

 

 

3

M/V

480

Robert Bijl

Berlicum

1:46:24

T3

 

M/V

 

team: Weet 't Niet

 

 

 

4

M/M

481

Andre Jepkens

Oss

1:50:44

T4

 

M/M

 

team: De Fans

Macharen

 

 

5

V/M

478

Wendy Castelein

Tilburg

1:54:19

T5

 

V/M

 

team: Maresia Waalwijk

 

 

 

6

V/V

479

Noemi Keijzers

Oss

2:11:08

T6

 

V/V

 

team: Net Op Tijd

Oss

 

 

Bovenkant document

UITSLAG VERENIGINGSCOMPETITIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M

110

Rob Barel

Overberg

0:58:14

M1

2

M

142

Eric-Simon Strijk

Hazerswoude

0:58:53

M2

3

M

44

Jeroen Korpershoek

Spijkenisse

0:59:02

M3

4

M

18

Andries Koers

Enschede

0:59:07

M4

5

M

1

Ernst Bovenkamp

Delft

0:59:13

M5

Bovenkant document

2003

 

UITSLAG JUNIOREN 08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M

36

Richard Leemans

Waspik

0:20:03

M1

2

M

35

Alex van Arkel

Drunen

0:20:16

M2

3

M

38

Luuk Caelers

Weert

0:21:33

M3

4

M

37

Jordy v/d Mosselaar

Waspik

0:22:21

M4

5

M

41

Maikel Wismans

Veulen

0:22:47

M1

Bovenkant document

UITSLAG JUNIOREN 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M

138

Jesper van Arkel

Drunen

0:22:05

M1

2

M

139

Joeri Baarda

Kaatsheuvel

0:23:07

M2

3

V

127

Anoek Caelers

Weert

0:23:10

V1

4

M

143

Jeroen Leemans

Waspik

0:23:17

M3

5

M

140

Jeffrey van den Berselaar

Drunen

0:23:24

M4

Bovenkant document

UITSLAG JUNIOREN 14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M

17

Niels Strijk

Hazerswoude

0:45:33

M1

2

M

9

Teun Zoontjes

Berkel-Enschot

0:45:50

M2

3

M

16

Bas Meelenhorst

Megen

0:46:29

M3

4

M

15

Koen Schoonderbeek

Waalwijk

0:46:44

M4

5

M

12

Floriaan den Hoed

Zuidland

0:47:28

M5

Bovenkant document

UITSLAG JUNIOREN 16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M

188

Clark Mulder

Bodegraven

1:05:09

M1

2

M

169

Sven Strijk

Hazerswoude

1:05:53

M2

3

M

187

Bjorn de Laat

Diessen

1:07:39

M3

4

M

185

Rens v/d Sanden

Waalwijk

1:10:45

M4

5

V

168

Kim Kokx

Kaatsheuvel

1:29:37

V1

Bovenkant document

UITSLAG Senioren kort

5-20-2,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M

230

Wout Graafmans

Gilze

1:02:29

M1

2

M

229

Rob Woestenenk

Nijmegen

1:04:32

M2

3

M

224

Stefan de Laat

Diessen

1:04:57

M3

4

M

205

Robert Adriaans

Demen

1:05:40

M4

5

M

223

Joost Doelman

Amerongen

1:05:45

M5

Bovenkant document

UITSLAG Senioren lang

7,5-30-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M

315

Gerry van Helmond

Rijen

1:35:27

M1

2

M

311

Danny Claessen

België

1:36:29

M2

3

M

318

Berrie Zoontjes

Berkel-Enschot

1:37:15

M3

4

M

323

Wil Boudewijns

Bergeyk

1:37:40

M4

5

M

322

Bas Bluyssen

Nijmegen

1:38:12

M5

Bovenkant document

UITSLAG DUO'S - LANGE AFSTAND

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M/M

88

Henk Molenhuis/Leon Putters

Berghem

1:41:15

D1

 

 

 

team: Groenlinks Oss

 

 

 

2

M/M

94

Walter Sprangers/Hans jansen

Waalwijk

1:47:03

D2

 

 

 

team: Maresia heren

 

 

 

3

M/M

91

Jan van dorst/Bjorn Romme

Oss

1:50:42

D3

 

 

 

team: Duo net wel

 

 

 

4

M/M

92

Andre Jepkens/Rien Wittenberg

Oss

1:51:55

D4

 

 

 

team: Sociaal Team

 

 

 

5

M/M

93

Wil Kokx/Arno v/d Heijden

Kaatsheuvel

1:54:37

D5

 

 

 

team: Arno v/d Heijden

 

 

 

6

V/V

90

Marielle Sprangers/Cindy Hillekens

Waalwijk

1:59:18

D6

 

 

 

team: Maresia Dames

 

 

 

Bovenkant document

2002

 

UITSLAG JUNIOREN 08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M

65

Jeroen Leemans

Waspik

0:17:11

M1

2

M

61

Lauran Beijens

Riel

0:17:20

M2

3

M

68

Jurgen Sprangers

Kaatsheuvel

0:17:38

M3

4

M

62

Alex van Arkel

Drunen

0:17:45

M4

5

M

77

Stef Verwegen

Lithoijen

0:18:52

M5

Bovenkant document

UITSLAG JUNIOREN 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M

5

Jesper van Arkel

Drunen

0:18:50

M1

2

M

6

Jeffrey v/d Berselaar

Drunen

0:19:15

M2

3

M

8

Joeri Baarda

Kaatsheuvel

0:19:38

M3

4

M

7

Stefan Vervoort

Waalwijk

0:20:02

M4

5

M

9

Hielke Schurer

Rotterdam

0:20:23

M5

Bovenkant document

UITSLAG JUNIOREN 13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M

32

Bjorn de Laat

Diessen

0:39:20

M1

2

M

30

Koen swennen

Oss

0:43:26

M2

3

M

31

Mark verwegen

Lithoijen

0:47:02

M3

Bovenkant document

UITSLAG Senioren

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M

102

Allister McGaw

Zuid Afrika

0:55:37

M1

2

M

136

Sandor Mol

Rotterdam

0:56:38

M2

3

M

125

Wout Graafmans

Gilze

0:57:52

M3

4

M

133

Bas Bluyssen

Nijmegen

0:59:00

M4

5

M

110

Wil Boudewijn

Bergeyk

1:00:03

M5

Bovenkant document

2001

 

UITSLAG JUNIOREN 08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M

104

Jurgen Sprangers

Kaatsheuvel

0:19:12

M1

2

M

101

Jeroen Leemans

Waspik

0:19:019

M2

3

M

103

Alex van Arkel

Drunen

0:19:42

M3

4

M

106

Milo Janssen

Waalwijk

0:20:36

M4

5

M

102

Richard Leemans

waspik

0:20:42

M5

Bovenkant document

UITSLAG JUNIOREN 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M

206

Jesper van Arkel

Drunen

0:21:19

M1

2

M

204

Joeri Baarda

Kaatsheuvel

0:22:34

M2

3

M

215

Hielke Schurer

Rotterdam

0:22:43

M3

4

M

205

Jeffrey v/d Berselaar

Drunen

0:23:59

M4

5

M

209

Martijn v/d Locht

Gouda

0:24:29

M5

Bovenkant document

UITSLAG JUNIOREN 13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M

305

Luc schout

Best

0:38:30

M1

2

M

310

Clark Mulder

Bodegraven

0:40:16

M2

3

M

301

Björn de Laat

Diessen

0:41:21

M3

4

M

304

Dennis Broer

Bodegraven

0:41:33

M4

5

M

303

Jacco Langerak

Oss

0:43:05

M5

Bovenkant document

UITSLAG Senioren

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plaats

plaats

G

startnr

naam

woonplaats

eindtijd

cat.

1

M

30

Marcel Gierman

Lathum

0:59:45

M1

2

M

2

Robert Bijl

Berlicum

1:00:00

M2

3

M

44

Wil Boudewijns

Bergeyk

1:01:23

M3

4

M

26

Wout Graafmans

Gilze

1:02:29

M4

5

M

5

Jordy Meerman

Middelburg

1:03:03

M5

Bovenkant document

 

        Webdesign by Alskaer